Automatizovaná třídička odpadů
Umístění |
Jméno týmu |
Škola |
1. |
Luftwaffe B.A.N.T. |
VOŠ a SPŠE Olomouc |
2. |
Jindrovci |
Střední průmyslová škola Zlín |
3. |
WDLN |
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm |
4.-7. |
Catfish Systems |
Střední průmyslová škola na Proseku |
4.-7. |
Kapacitoři |
Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace |
4.-7. |
Vitas |
VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora |
4.-7. |
Vyoralovci |
Střední průmyslová škola Zlín |
Autonomní dopravní prostředek
Umístění |
Jméno týmu |
Škola |
1. |
0x2D7 |
Střední průmyslová škola elektrotechnická Ječná |
2. |
DuklaPukla123 |
Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Dukelská 13, České Budějovice |
3. |
AREKUSANDA |
Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace |
4.-7. |
GJWtech |
Gymnázium Jiřího Wolkera |
4.-7. |
Smyčkové proudy |
Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace |
4.-7. |
TechWizards |
VOŠ, SPŠ a OA Čáslav |
4.-7. |
Voltoví vrazi |
Střední průmyslová škola na Proseku |
Funkční model větrné elektrárny s akumulací energie
Umístění |
Jméno týmu |
Škola |
1. |
SPŠ KH |
VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora |
2. |
Praha je lepší |
Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952 |
3. |
Lavořáci |
VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora |
4.-7. |
opičáci |
Gymnázium Globe, s.r.o. |
4.-7. |
Smart Electro SPŠT |
Střední průmyslová škola Třebíč |
4.-7. |
Uzlová Napětí |
Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace |
4.-7. |
Vundervafle |
SPŠ Přerov |
Kresba obrázku pomocí robotické ruky
Umístění |
Jméno týmu |
Škola |
1. |
Wokno 95 |
Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť |
2. |
Drátíci |
Střední škola technická a ekonomická Brno |
3. |
SŠTO - High Voltage |
Střední škola technických oborů, Havířov |
4.-6. |
Combat Wombat |
Gymnázium Jakuba Škody |
4.-6. |
Klobasa |
Gymnázium J. K. Tyla |
4.-6. |
Plum creek |
VOŠ a SPŠE Plzeň |
Pásovec řízený barevnými značkami na dráze
Umístění |
Jméno týmu |
Škola |
1. |
FiveHead-1 |
SPŠ Trutnov |
2. |
Kolíčkáři |
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm |
3. |
Dukla-labs |
Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická Dukelská 13, České Budějovice |
4.-7 |
Cívka jako dívka |
Střední průmyslová škola Zlín |
4.-7 |
Elt-teria |
Uhlárka, Znojmo |
4.-7 |
Light emitting resistors |
SPŠ Trutnov |
4.-7 |
Venuše |
Gymnázium J. K. Tyla |
Pásovec sledující světlo
Umístění |
Jméno týmu |
Škola |
1. |
StarkIndustries |
Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Mohelnice |
2. |
JaNevim |
Gymnázium Olgy Havlové |
3. |
Tománkův klubík |
VOŠ a SPŠE Plzeň |
4.-6. |
AC/DC gang |
Střední škola technických oborů Lidická 600/1a |
4.-6. |
gymBUCephalandra |
Gymnázium a obchodní akademie Bučovice |
4.-6. |
KaBrňáci |
Gymnázium a Střední průmyslová škola Frenštát pod Radhoštěm příspěvková organizace |
Svalem na robota
Umístění |
Jméno týmu |
Škola |
1. |
Perfekt a výsledný defekt |
Střední průmyslová škola na Proseku |
2. |
League of Božkas |
VOŠ a SPŠE Olomouc |
3. |
Lednice |
Střední průmyslová škola elektrotechnická Ječná |
4.-5. |
Adolf Opálka rocket institute |
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace |
4.-5. |
Gatitos :3 |
Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova |
Synchronní generátor s permanentními magnety
Umístění |
Jméno týmu |
Škola |
1. |
NikolaBoys - revival |
VOŠ a SPŠ Jičín |
2. |
Alpha Bystřice |
Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem |
3. |
GYMBUC |
Gymnázium a obchodní akademie Bučovice |
4. |
Smarties |
SŠ - COPT Kroměříž |
Závod se sluncem
Umístění |
Jméno týmu |
Škola |
1. |
Strejdacorp |
VOŠ a SPŠE Plzeň |
2. |
I.O. |
SŠ - COPT Kroměříž |
3. |
MARS |
Střední škola Edvarda Beneše Břeclav, příspěvková organizace |
4.-5. |
Tranformátoři |
SŠ - COPT Kroměříž |
4.-5. |
Tyláci |
Gymnázium J. K. Tyla |
Umístění týmů ze straších ročníků Merkur perFEKT Challenge